akademIK
Kaladont
- Stari G(r)ad
- Pisac meraklija

- Postovi: 700
- Pridružen/a: 06 tra 2011, 20:19
- Lokacija: Malo ovdje, malo tamo
Re: Kaladont
Nije naša, ali se kao strana riječ upotrebljava u našem jeziku kao i neki germanizmi, turcizmi i sl...to smo se još prije dogovorili da može.
Dakle, pobjeda je bila moja i idemo ispočetka
kaPA
Re: Kaladont
Mrcino, daj da se malo igramo 
Re: Kaladont
Re: Kaladont
načIN
Re: Kaladont
Rakurs je kut snimanja. Ima gornji rakurs ili Ptičija perspektiva ibranko je napisao/la:što ti je to RAKURS![]()
![]()
donji ili žablja perspektiva!!!
- Stari G(r)ad
- Pisac meraklija

- Postovi: 700
- Pridružen/a: 06 tra 2011, 20:19
- Lokacija: Malo ovdje, malo tamo
Re: Kaladont
uzaLUD (može i uzabenast
)
Re: Kaladont
<korekt!Aba je napisao/la:Rakurs je kut snimanja. Ima gornji rakurs ili Ptičija perspektiva ibranko je napisao/la:što ti je to RAKURS![]()
![]()
donji ili žablja perspektiva!!!![]()
Mislim da sam ja malo falio,,nije rsomača nego RUSOMAČA,,ljekovita biljka!
Re: Kaladont
<L> ti je višak!Stari G(r)ad je napisao/la:uzaLUD (može i uzabenast)
Dva zadnja slova,,,,
Ajmo,,,
udoVI
- Stari G(r)ad
- Pisac meraklija

- Postovi: 700
- Pridružen/a: 06 tra 2011, 20:19
- Lokacija: Malo ovdje, malo tamo
Re: Kaladont
vidovIT
(L sam stavio veLiko da se razLikuje od I, shvatio sam da naglašavate dva zadnja slova)
(L sam stavio veLiko da se razLikuje od I, shvatio sam da naglašavate dva zadnja slova)
Re: Kaladont
itekaKO
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.
